Kurumsal

90 Milyon Yolcu!
KURUMSAL

CITY ONLINE

CITY ONLINE

Reklam sektöründe farklı dinamizm ve dijitalleşme hedefiyle yola çıkan City Online A.Ş., 2020 yılında kuruldu. Kısa zamanda iddialı adımlar atan ve her geçen gün portföyüne yeni firmalar katan City Online A.Ş.'nin gücü kurucularından geliyor. 20 yılı aşan sektör deneyimiyle Ersin İlhan ve Murat Kümüştekin, İzmir Açıkhava reklamcılığına da yepyeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Türkiye'nin 3. büyük kenti İzmir'de faaliyet gösteren City Online A.Ş., öncü yatırımlarıyla sektöre yön verdiği gibi sektörün gelişmesine de katkı sağlıyor.

Türkiye'nin en uzun banliyö hattı İZBAN istasyonlarındaki mecralara sahip olan City Online A.Ş., aynı zamanda bir ilke de imza atıyor. City Online A.Ş. sayesinde raylı sistemde Türkiye'de ilk defa tamamı dijitalden oluşan bir açıkhava network'ü reklamverenlerle buluşuyor. Bu sayede reklamverenler kampanyalarını anlık olarak yayınlayabildikleri gibi City Online A.Ş.'nin etkili raporlama sistemiyle de reklamlarının etkisini ölçüyor. City Online A.Ş. açıkhava reklamcılığındaki yatırımlarına LED ve LCD LED ekranlarla devam ederken, dünyadaki sektörel gelişmeleri de yakından takip ediyor.

Kalite, güven, hız ve samimiyet kelimelerini hayatlarının odak noktası yapan City Online A.Ş. kurucuları, şirketin temellerini de bu dört kelime üzerinde kurguluyor. Müşteri memnuniyetine önem veren City Online A.Ş. hizmet kalitesine ek olarak, ölçümlenebilen raporlarıyla da reklamverenlerin dikkatini çekiyor.